Hoşgeldiniz  

Mücahit Yılmaz Kelkit’te incelemelerde bulundu

admin | 24 Ocak 2020 | Genel, Gümüşhane, Gündem, Kelkit, Manşet A- A+

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, İlçe Başkanı Sadi Tüysüz, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, İlçe Kadın Kolları, ilçe Gençlik Kolları Başkanı ve Teşkilat Mensuplarıyla birlikte Kelkit Belediyesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz burada;  Belediye Başkanı Aziz Nas’dan belediye çalışmaları hakkında brifing aldı. Başkan Nas; Belediye olarak uygulanan ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi vererek, gerek sorunların çözümü gerekse projelerin hayata geçirilmesi noktasında Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’dan destek istedi.

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas ziyaretle ilgili şunları kaydetti; “Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Mücahit YANILMAZ Belediyemizi ziyaret etti. Belediye olarak uyguladığımız ve yürüttüğümüz çalışmalarla ilgili bilgi verdik, fikir alışverişinde bulunduk. Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız gerek sorunların çözümü gerekse projelerin hayata geçirilmesi noktasında bizlere gereken her türlü desteği vereceklerini belirttiler. Ayrıca İlçe Başkanımız Sadi Tüysüz, İl Genel Meclisi Üyelerimiz, Belediye Meclisi Üyelerimiz, İlçe Kadın Kolları, ilçe Gençlik Kolları Başkanı ve Teşkilat Mensuplarıyla birlikte istişarelerde bulundular. Yaptıkları ziyaretten ve bize gösterdikleri ilgi, alaka ve desteklerinden ötürü değerli Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Mücahit YANILMAZ’a teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Brifingin ardından Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı  Mücahit Yanılmaz, Belediye Başkanı Aziz Nas, AK Parti Kelkit İlçe Başkanı Sadi Tüysüz, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, İlçe Kadın Kolları, ilçe Gençlik Kolları Başkanı ve Teşkilat Mensuplarıyla birlikte toplu olarak hatıra fotoğrafı çekildi.

567 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
@2019 GÜMÜŞHANE HABER GAZETESİ Tüm hakları saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle